İnsan Kaynakları Yönetimi

Şirketimizde İnsan Kaynakları Departmanı, işe alım, yetkinliklere ve hedeflere dayalı performans değerlendirme, motivasyon ve memnuniyet yönetimi, iş tatmini, pozisyon gerekliliklerine ve yetkinliklere göre eğitim ihtiyaçlarının planlanması, kariyer planlama, ücretlendirme, sosyal sorumluluk ve sosyal aktivite alanlarını temel alarak, çalışanların daha verimli ve etkin çalışabilecekleri bir ortam yaratma misyonuna sahiptir.

Performans yönetim sistemi sayesinde; çalışanların mesleki, davranışsal, yönetsel yetkinliklerinin ve hedeflerinin değerlendirilerek, gelişim alanlarının tespit edilmesi ve bu bilgilerin ışığında, eğitim ihtiyaçlarının ve bireysel gelişim planlarının belirlenmesi esas alınır.

Kariyer Planlama ile; her bir pozisyonun Şirket bünyesinde bulunan kariyer haritası çıkarılarak, hangi niteliklerde, hangi yetkinliklerin kazanımı ile ve ne zaman ilerlenebileceği planlanır.

Ücretlendirme; günümüzün değişen koşullarına uygun olarak, doğru pozisyona, doğru ücretin dağılımını yapmak, iç dengeleri gözeterek, piyasa koşullarına uyumlu bir biçimde ücretlendirme yapmak bizler için önem arz eder. Aynı zamanda hedeflerle yönetim sistemimiz kapsamında kurulu olan prim sistemi çalışanlara kazandırdıkça kazanma hakkı tanır.

Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Aktiviteler; alışılmış olarak düzenlediğimiz aktivitelerimizin beraberinde, personelimizin özel günlerini unutmayarak, sosyal sorumluluk projesi kapsamında bağışlarda bulunuyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi kısa dönemde çeşitlendirerek, daha farklı alanlara da girmeyi amaçlıyoruz.

İş Başvuru Formu

  Ad/Soyad

  E-Posta

  Telefon

  CV'niz

  Ek Mesaj

  Paylaşabilirsiniz

  Haber Bülteni
  İndirimlerden Yararlanmak İçin